Projeler

Pazartesi, 10 Eki 2011

Üniversite hayatım boyunca yaptığım bilgisayar mühendisligi ile ilgili proje ve ödevlerden saklayabildiklerimi GitHub’da şu adreste bulabilirsiniz.

Dersler hakkında genel bilgiyi de üniversite bilgisayar mühendisliği web sitesindeki şu ve bu adreslerden edinebilirsiniz.

Ayrıca HTR 312 İnkılap Tarihi dersi için hazırladığım “2. Dünya Savaşı Sonrası Türkiye – Yunanistan İlişkilerinde Ege Sorunu” konulu ödev de şu adreste.

Son olarak, her ne kadar GitHub’da da bulunsa da ilk stajımda yaptığım, kendi bilgisayarınızdaki jpg uzantılı resimleri gösteren, döndüren ve büyütüp küçültebilen java appletini hızlıca denemek isterseniz demo linkine tıklayın. Appletin resimlere ulaşabilmesi için izin vermeli, bunun için önce karşınıza çıkan güvenlik sertifikasını onaylamalısınız.

 1. Gamze Gursoy
  Pazar, 03 Şub 2008 zamanında 15:33 | #1

  Emin Merhaba,
  Ben bu aralar C’de bir proje yapacagim da baslamadan bir kac alistirma yapmak istiyordum. Soner daha once gostermisti senin blogunu ordan hatirladim eski projelerini burda sakladigini. Ama sanirsam linkler kirik. Daha dogrusu CMPE 150 icin olanlar calismiyor. Ulasabilecegin bi yerdelerse onlari tekrardan upload edersen super olur. Sadece sorular da olur.
  Bu arada cok sik olmus blogun, ben de yapcam ozendim 🙂

 2. Pazar, 03 Şub 2008 zamanında 21:50 | #2

  Selam Gamze,
  Projeleri mailine gönderdim. Sitemin degistirdigim FTP sifresini hatirlayamiyorum su an :). Yazdigim defter is yerinde. Linkler calisiyordu da siteye biseyler olmus, kendini de Ingilizce yapmis zaten durduk yere. Yarin bakarim artik ona da.
  Blog güzel bisey, benim gibi üsenip de yazmamazlik yapmadigin sürece tabii ki 🙂

 3. vildan ateş
  Pazartesi, 30 Mar 2009 zamanında 11:37 | #3

  Selam,
  Güvenli network tasarımını simulator yardımı ile yapacağım bir proje ödevim var. Cisco Packet tracer kullanmayı düşünüyorum da nasıl başlamam gerekli toparlayamadım. Görüşlerinizi almak isterim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 1. şimdilik geri bağlantı yok